Powrót

Zakup biletów

Nie przegap ulubionego wydarzenia! Jest wiele sposobów na uzyskanie informacji, kiedy bilety trafią do sprzedaży.

Od newsletterów i fanpage Ticketmaster po konto artysty na Instagramie.

Upewnij się, że jesteś zapisany, aby otrzymywać wiadomości na temat ulubionych miejsc i artystów, a zawsze będziesz wiedzieć, co się wydarzy.

Najedź myszką, żeby dowiedzieć się więcej

 • Bilety z regularnej sprzedaży

  Większość biletów to bilety standardowe. Są one sprzedawane według wartości nominalnej, po cenie ustalonej przez organizatora imprezy.

 • Bilety Platinum

  Bilety Platinum to bilety o dynamicznej cenie. W zależności od zapotrzebowania ceny tych biletów mogą ulec zmianie. Bilety Platinum nie są częścią pakietów VIP - są tylko biletami.

 • Resale Tickets - N/A

  Resale tickets are tickets sold by other fans, when they can no longer go to the show. Resale tickets on our website never cost more than what the original buyer paid for them and may sometimes be sold at less than that.

 • Bilety VIP

  Niektórzy artyści oferują swoim fanom pakiety VIP. Od miejsc w pierwszym rzędzie po możliwość obecności na próbie i spotkań z artystą - każdy pakiet jest dostosowywany do życzeń artysty, zapewniając wyjątkowe i niezapomniane wrażenia.

CollectorTicket

Bilety kolekcjonerskie

Bilet w formie wytrzymałej, plastikowej karty ze smyczą jest wyjątkową pamiątką dla Fanów. Zawiera grafikę dostosowaną do wydarzenia i tak jak zwykły bilet – jest skanowany przed wejściem na imprezę.

Bilety mobilne

Bilety mobilne są pobierane bezpośrednio na telefon za pomocą aplikacji. Nie musisz drukować ani przeszukiwać wiadomości email w poszukiwaniu pliku PDF. Jeśli kupiłeś bilety dla znajomych i rodziny, możesz łatwo i bezpiecznie przekazać im ich bilety za pomocą usługi Ticket Transfer. *

*Ticket Transfer nie jest dostępny na wszystkich wydarzeniach.

Czytaj dalej

Jak mogę się dowiedzieć o wydarzeniu?

Utwórz już teraz konto na www.ticketmaster.pl, jeżeli go jeszcze nie masz. Zaznacz subskrybcję, żeby otrzymywać od nas informacje o zbliżających się wydarzeniach, przedsprzedażach i promocjach.

Polecamy również obserwować nas na Facebooku oraz Instagramie, żeby zawsze być na bieżąco.

whois: Andy White WordPress Theme Developer London