Powrót

Bezpieczeństwo i technologia

Mamy wiodącą na świecie technologię i ekspertów, którzy chronią nasze systemy przed oszustami lub botami. Nielubimy ich. Przez boty rozumiemy szkodliwe programy komputerowe, które próbują zgarnąć najlepsze bilety i odsprzedać je po zawyżonych cenach. Jesteśmy zaangażowani w 100% w zwalczaniu ich. Walczymy z oszustwami zanim bilety trafią do sprzedaży za pomocą takich programów jak Verified Fan, dzięki któremu bilety mogą kupić tylko prawdziwi fani – tacy jak Ty.

Czytaj dalej

Czym dokładnie jest program Verified Fan?

Program Verified Fan daje nam pewność, że tylko Ty, prawdziwy fan, chce kupić bilety. Po rejestracji, Twój profil jest sprawdzany, aby upewnić się że nie jesteś botem. W momencie kiedy bilety będą już dostępne, wyślemy Ci kod umożliwiający zakup biletów. Niektórzy wielcy artyści z powodzeniem wykorzystali tą technologię, np. U2, P!NK, Paul McCartney i inni.

Co jeszcze robimy żeby walczyć z botami?

Boty stanowią ogromny problem dla wszystkich stron internetowych na całym świecie. Ciągle blokujemy miliardy botów próbujących nieuczciwie kupować bilety.

Być może pamiętasz tę irytującą, ale niezbędną „captcha” na naszych stronach. Teraz ulepszyliśmy oprogramowanie tak, aby po przejściu do kasy nasz system automatycznie stwierdził, że jesteś fanem, a nie botem.

Co robi Ticketmaster, gdy na rynku pojawiają się naprawdę wielcy artyści?

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w pracy z największymi artystami na świecie wiemy, jak przygotować się na te chwile. Zespoły Ticketmaster pracują tak ciężko, jak to tylko możliwe, aby sprawić, że Twoim jedynym problemem jest upewnienie się, czy pomyślnie dokonałeś zamówienia.

Nasze strony internetowe obsługują każdy przychodzący ruch. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, bez względu na to, z kim się skontaktujesz.

whois: Andy White WordPress Theme Developer London