Powrót

Przydział biletów i przedsprzedaż

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie dostępności biletów na wydarzenia, które kochasz. Nasi partnerzy – organizatorzy wydarzeń – informują nas, ile biletów będziemy mogli sprzedać. Jest to nazywane „przydziałem biletów”. Zawsze staramy się mieć dla Ciebie jak najwięcej biletów. Nasz zespół mając to na uwadze, walczy o dodatkowe bilety każdego dnia.

Organizatorzy wydarzenia mówią nam również, w jaki sposób i kiedy możemy sprzedać te bilety. Jeśli obejmuje to sprzedaż niektórym grupom fanów, zanim trafią do ogólnej sprzedaży, jest to „przedsprzedaż”.

Czytaj dalej

Jak działa przedsprzedaż?

Oficjalnie „przedsprzedaż” to przeznaczony czas na kupno biletów, zanim trafią one do regularnej sprzedaży. Nie każde wydarzenie ma przedsprzedaż, zależy to od decyzji artysty bądź organizatora. Ogłoszenia o najnowszych przedsprzedażach Ticketmaster znajdziesz na stronie www.ticketmaster.pl/presale. Niektóre przedsprzedaże są ukryte i dostęp do biletów mogą otrzymać np. tylko zarejestrowani użytkownicy Ticketmaster, którzy potwierdzili subskrybcję newslettera.

Jak uzyskać dostęp do przedsprzedaży?

Nie martw się, nie musisz być najlepszym przyjacielem swojego ulubionego artysty, aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży. Wszystko, co musisz zrobić, to poszukać oficjalnych ogłoszeń, newsletterów i postów w mediach społecznościowych artysty, miejscach wydarzeń i Ticketmaster.

Co się stanie, jeśli nie uzyskam dostępu do przedsprzedaży?

Zwykle tylko ograniczona liczba biletów jest wydawana do przedsprzedaży, więc otrzymasz kolejną szansę na ich uzyskanie w sprzedaży regularnej!

whois: Andy White WordPress Theme Developer London